Наукові дослідження

Наукові дослідження кафедри ІСМ

1. Розроблення інтелектуальних агентів пошуку релевантної інформації в мережі Інтернет та її опрацювання з метою автоматичного наповнення баз даних та баз знань (наприклад – пошук цін на квартири в певному регіоні, пошук нових засобів обробки трубопроводів для подовження терміну  їх експлуатації тощо).
  2. Розроблення системи підтримки прийняття рішень з ремонтно-відновлювальних і діагностично-профілактичних робіт на міських водопровідних мережах на основі онтологічних знань.
  3. Розроблення прикладного програмного забезпечення для осіб з вадами зору та вадами слуху (тифлокоментування відеоконтенту, системи перекладу жестової мови у природню мову й навпаки).
  4. Розроблення прикладних програмних систем надання рекомендацій на основі опрацювання великих даних (наприклад – пошук роботи, поступлення в університет на основі схильності особи тощо).
ДолученняРозмір
PDF icon example01.pdf373.1 КБ