Особливості вступу на спеціальність 124 „Системний аналіз” у 2018 році

1. Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти.

Згідно з правилами прийому на навчання до Львівської політехніки у 2018 році спеціальність 124 „Системний аналіз” віднесена до переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (див. Додаток 7 до правил прийому). Це означає, що невикористані бюджетні місця у Львівській політехніці під час вступної кампанії 2018 року, будуть передані спеціальності „Системний аналіз”. Аналогічна ситуація була у 2017 році, коли всі 38 бажаючих навчатись на спеціальності „Системний аналіз” поступили на бюджетну форму навчання, хоча апріорі було 26 бюджетних місць.

Слід наголосити, що з 2018 року навчальний план бакалаврату спеціальності 124 „Системний аналіз” оновлено спільно із Львівським ІТ-кластером. Детальніше тут - http://ism.lp.edu.ua/uk/node/69 або на Facebook 

Ліцензований обсяг бакалаврату  – 125 місць

2. Другий (магістерський) рівень вищої освіти.

У 2018 році вступ на 3 спеціалізації спеціальності „Системний аналіз” („Системи і методи прийняття рішень (Business Analysis, BA)”, „Консолідована інформація (Business Intelligence, BI)”, „Аналіз даних (Data Science, DS)”) буде здійснюватись як на спеціальність. Тобто, буде сформовано один рейтинговий список вступників, які виявили бажання навчатись за спеціальністю 124 „Системний аналіз”. Потім кожен вступник буде сам визначатися за якою із трьох спеціалізацій він бажає навчатись. Тим самим вступник отримує такі переваги:

  1. За результатами лише одного вступного іспиту, вступник має можливість поступити на одну із трьох спеціалізацій.
  2. Бюджетне місце точно отримує вступник, який має більшу кількість балів, тобто бюджетне місце прикріплюється за вступником. Це дає змогу розподілити бюджетні місця за спеціалізаціями автоматично на основі заяв вступників, а не у ручному режимі.
  3. Спрощуються процес проведення вступного випробовування, зокрема у формі співбесіди (якщо вступник ще не визначився зі спеціалізацією за якою він хоче навчатись, то йому достатньо пройти одну співбесіду, а не три).

Детальніше про зміст та навчальні плани спеціалізацій можна прочитати на сторінці кафедри ІСМ - http://ism.lp.edu.ua/uk

Ліцензований обсяг магістратури – 125 місць

Кафедра здійснює підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-професійними програмами таких спеціальностей:

на першому (бакалаврський), другому (магістерський) і третьому (освітньо-науковий) рівнях вищої освіти.

Кафедра ІСМ готує професіоналів для відомих ІТ-компаній та корпорацій

ELEKS Software, N-iX, Google, GlobalLogic, Amazon, EPAM Systems, HelloWebApps.com, Persha Studia, Nikitova LLC, Finport Technologies Inc, Datamart, LLC, Limelight Networks, Lohika systems Inc., SoftServe, CBS Local, EAE-Consult, LUKOIL-Inform, Hearst, LanguageMate, Code and Theory, Software Mind, CPP Investment Board, OpenText, Citibank, Romexsoft, Spline Software, World Link Solutions, Conscensia, Kartinka, Lviv Academic Gymnasia, WebLancer.net, "Mikro-Kod" Ltd, Harrah's Entertainment, TRK "NTK", 1C-Tellur.Modul, Skelia Ukraine, Edvantis, PrimoCollect, Remit, DataArt, HelloWebApps, IBM Canada, Toroki UA, ShadowMasters, Profit*Studio, Tekomp, Hit24, Infopulse, 9YARDS, Symphony Solutions, SoftBistro, Ericpol, Vakoms, Solano Labs Inc.

Переваги майбутньої професії в ІТ

  1. Гарантоване працевлаштування – 90% випускників працевлаштовано.
  2. Високий рівень заробітної плати – середньомісячний дохід ІТ спеціаліста 1500$.

Кар’єра та комфортні умови праці – в 25 років спеціалісти стають керівниками проектів у таких компаніях як Google, Microsoft, Samsung, IBM, HP, Dell, Amazon.