Особливості вступу та конкурсні предмети

Особливості вступу на кафедру ІСМ у 2020 році

1. Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

З 2018 року навчальний план бакалаврату спеціальності 124 „Системний аналіз” оновлено спільно із Львівським ІТ-кластером (освітня програма - Business Analysis & Data Science). Детальніше: http://ba-ds.lviv.ua або http://ism.lp.edu.ua/node/69 або у FacebookЛіцензований обсяг бакалаврату 124 „Системний аналіз” – 125 місць.

З 2019 року навчальний план бакалаврату спеціальності 126 „Інформаційні системи та технології” оновлено спільно із ІТ-компанією SoftServe (освітня програма – Управління ІТ-проектами & DevOps). Детальніше: http://ism.lp.edu.ua/node/260 або у Facebook. Ліцензований обсяг бакалаврату 126 „Інформаційні системи та технології” – 100 місць.  

2. Другий (магістерський) рівень вищої освіти

У 2020 році вступ у магістратуру спеціальності 124 „Системний аналіз” буде здійснюватись за 3 спеціалізаціями „Системи і методи прийняття рішень (Business Analysis)”, „Комп’ютерні лінгвістичні технології”, „Аналіз даних (Data Science)” та за освітньо-науковою програмою „Системний аналіз” (2-річна).  

Детальніше про зміст та навчальні плани спеціалізацій можна прочитати на сторінці кафедри ІСМ - http://ism.lp.edu.ua/node/14

У 2020 році вступ у магістратуру спеціальності 126 „Інформаційні системи та технології” буде здійснюватись за спеціалізацією „Управління IT-проектами (Project Management)”, освітньо-професійною програмою „Інформаційні системи та технології” (1,5 річна) та за освітньо-науковою програмою 126 „Інформаційні системи та технології” (2-річна).

 

Конкурсні предмети для підготовки бакалаврів (сертифікати ЗНО) за спеціальностями "Системний аналіз" та "Інформаційні системи та технології":

  1. Українська мова та література.
  2. Математика.
  3. Фізика або Іноземна мова.

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Системний аналіз" – 125 місць!!!
Зважаючи на правила прийому у 2016 році, ставте спеціальність «Системний аналіз» пріоритетним у своїх заявах!

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Інформаційні системи та технології" в Інституті комп'ютерних наук та інформаційних технологій – 100 місць.

Українська