Конкурсні предмети

Основні правила вступу до вишів у 2017 році будуть такими:

  • Вступник подаватиме 7 заяв до вищих навчальних закладів на 3 спеціальності. Раніше можна було подавати до 15 заяв на 5 спеціальностей, без обмежень у кількості ВНЗ. У МОН запевняють, що скорочення кількості заяв дасть можливість вступнику сконцентруватися на обраних ним спеціальностях.
  • Вступ до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.
  • Для вступу в університети обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури. З якого предмета будуть інші два сертифікати ЗНО – обиратиме університет. Одним із них може бути математика або історія України, або біологія, третій сертифікат - з інших предметів, які визначить сам ВНЗ.
  • У 2017 році абітурієнти з Криму та Донбасу вступатимуть за окремими квотами. Також особливості вступу передбачено для пільгових категорій – інвалідів, дітей сиріт, учасників АТО.
  • Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18:00 год. 25 липня.
  • У 2017 році прийом заяв у вищі навчальні заклади на основі ЗНО відбуватиметься до 18:00 26 липня. Вступні конкурси у вищі навчальні заклади пройдуть з 17 до 26 липня, а іспити – з 21 до 26 липня.
  • Зарахування на навчання за бюджетні кошти відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, а на контракт – 18 серпня. Також умови прийому передбачають, що пільгові категорії будуть зараховані до 28 серпня.

Конкурсні предмети для підготовки бакалаврів (сертифікати ЗНО) за спеціальностями "Комп’ютерні науки" та "Системний аналіз":

  1. Українська мова та література.
  2. Математика.
  3. Фізика або Іноземна мова або Історія України.

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Системний аналіз" – 50 місць!!!
Зважаючи на правила прийому у 2016 році, ставте спеціальність «Системний аналіз» пріоритетним у своїх заявах!

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Комп’ютерні науки" – 300 місць.
Підготовку фахівців спеціальності "Комп'ютерні науки" здійснюють 3 кафедри – ІСМ, АСУ та САПР.

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Інформаційні системи та технології" в Інституті комп'ютерних наук та інформаційних технологій – 100 місць.

Українська