Конкурсні предмети

Кафедра ІСМ гречно дякує всім бакалаврам-першокурсникам, які обрали кафедру ІСМ для навчання. Це 38 першокурсників, які поступили навчатись на спеціальність 124 „Системний аналіз” та 137 студентів спеціальності 122 „Комп’ютерні науки”, які виявили бажання навчатись на кафедрі ІСМ. Оскільки навчання за спеціальністю 122 „Комп’ютерні науки” здійснюють 4 кафедри нашого інституту, тому не всі із 137 бажаючих навчатись на кафедрі ІСМ, змогли попасти на нашу кафедру, а лише 62.

У зв’язку з цим звертаємось до майбутніх абітурієнтів. Якщо у Вас є бажання навчатись на кафедрі ІСМ, то краще писати заяву на спеціальність „Системний аналіз”. Тоді Ви точно будете навчатись на нашій кафедрі. Спеціальність „Системний аналіз” краща за спеціальність „Комп’ютерні науки” за багатьма параметрами! Детальнішу інформацію про спеціальність 124 „Системний аналіз”.

Слід зауважити, що на думку багатьох фахівців спеціальність „Системний аналіз” є найперспективнішою серед спеціальностей нашого інституту.

Крім того, згідно з правилами прийому, якщо в університеті є вільні бюджетні місця, то ці місця передаються на технічні спеціальності, якою є спеціальність „Системний аналіз”. Так цього року всі 38 студентів, які поступили навчатись на спеціальність „Системний аналіз” поступили на бюджетні місця, хоча спочатку планувалось, що таких місць буде 29.


 

Основні правила вступу до вишів у 2017 році будуть такими:

  • Вступник подаватиме 7 заяв до вищих навчальних закладів на 3 спеціальності. Раніше можна було подавати до 15 заяв на 5 спеціальностей, без обмежень у кількості ВНЗ. У МОН запевняють, що скорочення кількості заяв дасть можливість вступнику сконцентруватися на обраних ним спеціальностях.
  • Вступ до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.
  • Для вступу в університети обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури. З якого предмета будуть інші два сертифікати ЗНО – обиратиме університет. Одним із них може бути математика або історія України, або біологія, третій сертифікат - з інших предметів, які визначить сам ВНЗ.
  • У 2017 році абітурієнти з Криму та Донбасу вступатимуть за окремими квотами. Також особливості вступу передбачено для пільгових категорій – інвалідів, дітей сиріт, учасників АТО.
  • Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18:00 год. 25 липня.
  • У 2017 році прийом заяв у вищі навчальні заклади на основі ЗНО відбуватиметься до 18:00 26 липня. Вступні конкурси у вищі навчальні заклади пройдуть з 17 до 26 липня, а іспити – з 21 до 26 липня.
  • Зарахування на навчання за бюджетні кошти відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, а на контракт – 18 серпня. Також умови прийому передбачають, що пільгові категорії будуть зараховані до 28 серпня.

Конкурсні предмети для підготовки бакалаврів (сертифікати ЗНО) за спеціальностями "Комп’ютерні науки" та "Системний аналіз":

  1. Українська мова та література.
  2. Математика.
  3. Фізика або Іноземна мова або Історія України.

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Системний аналіз" – 50 місць!!!
Зважаючи на правила прийому у 2016 році, ставте спеціальність «Системний аналіз» пріоритетним у своїх заявах!

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Комп’ютерні науки" – 300 місць.
Підготовку фахівців спеціальності "Комп'ютерні науки" здійснюють 3 кафедри – ІСМ, АСУ та САПР.

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Інформаційні системи та технології" в Інституті комп'ютерних наук та інформаційних технологій – 100 місць.

Українська