Конкурсні предмети

Кафедра ІСМ гречно дякує всім бакалаврам-першокурсникам, які обрали кафедру ІСМ для навчання. Це 38 першокурсників, які поступили навчатись на спеціальність 124 „Системний аналіз” та 137 студентів спеціальності 122 „Комп’ютерні науки”, які виявили бажання навчатись на кафедрі ІСМ. Оскільки навчання за спеціальністю 122 „Комп’ютерні науки” здійснюють 4 кафедри нашого інституту, тому не всі із 137 бажаючих навчатись на кафедрі ІСМ, змогли попасти на нашу кафедру, а лише 62.

У зв’язку з цим звертаємось до майбутніх абітурієнтів. Якщо у Вас є бажання навчатись на кафедрі ІСМ, то краще писати заяву на спеціальність „Системний аналіз”. Тоді Ви точно будете навчатись на нашій кафедрі. Спеціальність „Системний аналіз” краща за спеціальність „Комп’ютерні науки” за багатьма параметрами! Детальнішу інформацію про спеціальність 124 „Системний аналіз”.

Слід зауважити, що на думку багатьох фахівців спеціальність „Системний аналіз” є найперспективнішою серед спеціальностей нашого інституту.

Крім того, згідно з правилами прийому, якщо в університеті є вільні бюджетні місця, то ці місця передаються на технічні спеціальності, якою є спеціальність „Системний аналіз”. Так цього року всі 38 студентів, які поступили навчатись на спеціальність „Системний аналіз” поступили на бюджетні місця, хоча спочатку планувалось, що таких місць буде 29.


 

Особливості вступу на спеціальність 124 „Системний аналіз” у 2018 році

1. Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти (ліцензований обсяг бакалаврату  – 125 місць).

Згідно з правилами прийому на навчання до Львівської політехніки у 2018 році спеціальність 124 „Системний аналіз” віднесена до переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (див. Додаток 7 до правил прийому). Це означає, що невикористані бюджетні місця у Львівській політехніці під час вступної кампанії 2018 року, будуть передані спеціальності „Системний аналіз”. Аналогічна ситуація була у 2017 році, коли всі 38 бажаючих навчатись на спеціальності „Системний аналіз” поступили на бюджетну форму навчання, хоча апріорі було 26 бюджетних місць.

Слід наголосити, що з 2018 року навчальний план бакалаврату спеціальності 124 „Системний аналіз” оновлено спільно із Львівським ІТ-кластером. Детальніше тут - http://ism.lp.edu.ua/uk/node/69 або на Facebook 

 

2. Другий (магістерський) рівень вищої освіти (ліцензований обсяг магістратури – 125 місць).

У 2018 році вступ на 3 спеціалізації спеціальності „Системний аналіз” („Системи і методи прийняття рішень (Business Analysis, BA)”, „Консолідована інформація (Business Intelligence, BI)”, „Аналіз даних (Data Science, DS)”) буде здійснюватись як на спеціальність. Тобто, буде сформовано один рейтинговий список вступників, які виявили бажання навчатись за спеціальністю 124 „Системний аналіз”. Потім кожен вступник буде сам визначатися за якою із трьох спеціалізацій він бажає навчатись. Тим самим вступник отримує такі переваги:

  1. За результатами лише одного вступного іспиту, вступник має можливість поступити на одну із трьох спеціалізацій.
  2. Бюджетне місце точно отримує вступник, який має більшу кількість балів, тобто бюджетне місце прикріплюється за вступником. Це дає змогу розподілити бюджетні місця за спеціалізаціями автоматично на основі заяв вступників, а не у ручному режимі.
  3. Спрощуються процес проведення вступного випробовування, зокрема у формі співбесіди (якщо вступник ще не визначився зі спеціалізацією за якою він хоче навчатись, то йому достатньо пройти одну співбесіду, а не три).

Детальніше про зміст та навчальні плани спеціалізацій можна прочитати на сторінці кафедри ІСМ - http://ism.lp.edu.ua/uk

Конкурсні предмети для підготовки бакалаврів (сертифікати ЗНО) за спеціальностями "Комп’ютерні науки" та "Системний аналіз":

  1. Українська мова та література.
  2. Математика.
  3. Фізика або Іноземна мова або Історія України.

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Системний аналіз" – 125 місць!!!
Зважаючи на правила прийому у 2016 році, ставте спеціальність «Системний аналіз» пріоритетним у своїх заявах!

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Комп’ютерні науки" – 300 місць.
Підготовку фахівців спеціальності "Комп'ютерні науки" здійснюють 3 кафедри – ІСМ, АСУ та САПР.

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Інформаційні системи та технології" в Інституті комп'ютерних наук та інформаційних технологій – 100 місць.

Українська