Конкурсні предмети

Особливості вступу на кафедру ІСМ у 2019 році

1. Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

З 2019 року навчальний план бакалаврату спеціальності 126 „Інформаційні системи та технології” оновлено спільно із ІТ-компанією SoftServe (освітня програма – Управління ІТ-проектами & DevOps). Детальніше: http://ism.lp.edu.ua/node/260 або на Facebook. Ліцензований обсяг бакалаврату 126 „Інформаційні системи та технології” – 100 місць.  

Шановні абітурієнти, звертаємо Вашу увагу, що під час вступної кампанії 2019 року у системі "Вступ" освітньо-професійна програма кафедри інформаційних систем та мереж "Управління ІТ проектами та Інтеграція інформаційних систем (DevOps)" у межах  126 спеціальності "Інформаційні системи та технології" подається під назвою "Інтелектуальні інформаційні технології". Проте навчальні дисципліни, що викладатимуться відповідають сучасним вимогам ІТ компаній, які реалізують повномасштабні проекти та впроваджують сучасні технології управління ІТ-проектами, адміністрування, інтеграції інформаційних систем (DevOps). З наступного навчального року й сама назва освітньо-професійної програми у системі "Вступ" буде зазначена як "Управління ІТ проектами та Інтеграція інформаційних систем (DevOps)".

З 2018 року навчальний план бакалаврату спеціальності 124 „Системний аналіз” оновлено спільно із Львівським ІТ-кластером (освітня програма - Business Analysis & Data Science). Детальніше: http://ba-ds.lviv.ua або http://ism.lp.edu.ua/node/69 або на FacebookЛіцензований обсяг бакалаврату 124 „Системний аналіз” – 125 місць.

2. Другий (магістерський) рівень вищої освіти

З 2019 року до спеціальності 126 „Інформаційні системи та технології” належать 2 спеціалізації „Управління IT-проектами (Project Management)” та „Інформаційні системи та технології”. 

З 2018 року вступ на 3 спеціалізації „Системи і методи прийняття рішень (Business Analysis)”, „Консолідована інформація (Business Inteligence)”, „Аналіз даних (Data Science)” здійснюється за спеціальністю 124 „Системний аналіз”. Тобто, формується один рейтинговий список вступників, які виявили бажання навчатись за спеціальністю 124 „Системний аналіз”. Потім кожний вступник сам визначає за якою із трьох спеціалізацій він бажає навчатись. 

Потім кожен вступник буде сам визначатися за якою із трьох спеціалізацій він бажає навчатись. Тим самим вступник отримує такі переваги:

  1. За результатами лише одного вступного іспиту, вступник має можливість поступити на одну із трьох спеціалізацій.
  2. Бюджетне місце точно отримує вступник, який має більшу кількість балів, тобто бюджетне місце прикріплюється за вступником. Це дає змогу розподілити бюджетні місця за спеціалізаціями автоматично на основі заяв вступників, а не у ручному режимі.
  3. Спрощуються процес проведення вступного випробовування, зокрема у формі співбесіди (якщо вступник ще не визначився зі спеціалізацією за якою він хоче навчатись, то йому достатньо пройти одну співбесіду, а не три).

Детальніше про зміст та навчальні плани спеціалізацій можна прочитати на сторінці кафедри ІСМ - http://ism.lp.edu.ua/node/14

 

Конкурсні предмети для підготовки бакалаврів (сертифікати ЗНО) за спеціальностями "Системний аналіз" та "Інформаційні системи та технології":

  1. Українська мова та література.
  2. Математика.
  3. Фізика або Іноземна мова.

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Системний аналіз" – 125 місць!!!
Зважаючи на правила прийому у 2016 році, ставте спеціальність «Системний аналіз» пріоритетним у своїх заявах!

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Інформаційні системи та технології" в Інституті комп'ютерних наук та інформаційних технологій – 100 місць.

Українська