Конкурсні предмети

Особливості вступу на кафедру ІСМ у 2019 році

1. Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

З 2019 року навчальний план бакалаврату спеціальності 122 „Комп’ютерні науки” оновлено спільно із ІТ-компанією SoftServe (освітня програма – Управління ІТ-проектами & DevOps). Детальніше: http://ism.lp.edu.ua/node/68 або на Facebook. Ліцензований обсяг бакалаврату 122 „Комп’ютерні науки” – 400 місць.

З 2018 року навчальний план бакалаврату спеціальності 124 „Системний аналіз” оновлено спільно із Львівським ІТ-кластером (освітня програма - Business Analysis & Data Science). Детальніше: http://ba-ds.lviv.ua або http://ism.lp.edu.ua/node/69 або на FacebookЛіцензований обсяг бакалаврату 124 „Системний аналіз” – 125 місць.

2. Другий (магістерський) рівень вищої освіти

Спеціалізація „Управління ІТ-проектами” (спеціальність 122 „Комп’ютерні науки”) - http://ism.lp.edu.ua/node/265

З 2018 року вступ на 3 спеціалізації спеціальності 124 „Системний аналіз” („Системи і методи прийняття рішень (Business AnalysisBA)”, „Консолідована інформація (Business IntelligenceBI)”, „Аналіз даних (Data ScienceDS)”) буде здійснюватись як на спеціальність. Тобто, буде сформовано один рейтинговий список вступників, які виявили бажання навчатись за спеціальністю 124 „Системний аналіз”. Потім кожен вступник буде сам визначатися за якою із трьох спеціалізацій він бажає навчатись. Тим самим вступник отримує такі переваги:

  1. За результатами лише одного вступного іспиту, вступник має можливість поступити на одну із трьох спеціалізацій.
  2. Бюджетне місце точно отримує вступник, який має більшу кількість балів, тобто бюджетне місце прикріплюється за вступником. Це дає змогу розподілити бюджетні місця за спеціалізаціями автоматично на основі заяв вступників, а не у ручному режимі.
  3. Спрощуються процес проведення вступного випробовування, зокрема у формі співбесіди (якщо вступник ще не визначився зі спеціалізацією за якою він хоче навчатись, то йому достатньо пройти одну співбесіду, а не три).

Детальніше про зміст та навчальні плани спеціалізацій можна прочитати на сторінці кафедри ІСМ - http://ism.lp.edu.ua/node/14

 

Конкурсні предмети для підготовки бакалаврів (сертифікати ЗНО) за спеціальностями "Комп’ютерні науки" та "Системний аналіз":

  1. Українська мова та література.
  2. Математика.
  3. Фізика або Іноземна мова.

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Системний аналіз" – 125 місць!!!
Зважаючи на правила прийому у 2016 році, ставте спеціальність «Системний аналіз» пріоритетним у своїх заявах!

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Комп’ютерні науки" – 300 місць.
Підготовку фахівців спеціальності "Комп'ютерні науки" здійснюють 3 кафедри – ІСМ, АСУ та САПР.

Ліцензійний обсяг для спеціальності "Інформаційні системи та технології" в Інституті комп'ютерних наук та інформаційних технологій – 100 місць.

Українська