Особливості вступу на кафедру ІСМ у 2019 році

Кафедра здійснює підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-професійними програмами таких спеціальностей:

на першому (бакалаврський), другому (магістерський) і третьому (освітньо-науковий) рівнях вищої освіти.

1. Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

З 2019 року навчальний план бакалаврату спеціальності 126 „Інформаційні системи та технології” оновлено спільно із ІТ-компанією SoftServe (освітня програма – Управління ІТ-проектами & DevOps). Детальніше: http://ism.lp.edu.ua/node/260 або на Facebook. Ліцензований обсяг бакалаврату 126 „Інформаційні системи та технології” – 100 місць.  

Шановні абітурієнти, звертаємо Вашу увагу, що під час вступної кампанії 2019 року у системі "Вступ" освітньо-професійна програма кафедри інформаційних систем та мереж "Управління ІТ проектами та інтеграція інформаційних систем (DevOps)" у межах  126 спеціальності "Інформаційні системи та технології" подається під назвою "Інтелектуальні інформаційні технології". Проте навчальні дисципліни, що викладатимуться відповідають сучасним вимогам ІТ компаній, які реалізують повномасштабні проекти та впроваджують сучасні технології управління ІТ-проектами, адміністрування, інтеграції інформаційних систем (DevOps). З наступного навчального року й сама назва освітньо-професійної програми у системі "Вступ" буде зазначена як "Управління ІТ проектами та інтеграція інформаційних систем (DevOps)".

З 2018 року навчальний план бакалаврату спеціальності 124 „Системний аналіз” оновлено спільно із Львівським ІТ-кластером (освітня програма - Business Analysis & Data Science). Детальніше: http://ba-ds.lviv.ua або http://ism.lp.edu.ua/node/69 або на FacebookЛіцензований обсяг бакалаврату 124 „Системний аналіз” – 125 місць.

2. Другий (магістерський) рівень вищої освіти

З 2019 року спеціалізації „Управління IT-проектами (Project Management)” та „Інформаційні системи та технології” належать до спеціальності 126 „Інформаційні системи та технології”

З 2018 року вступ на 3 спеціалізації „Системи і методи прийняття рішень (Business Analysis)”, „Консолідована інформація (Business Inteligence)”, „Аналіз даних (Data Science)” здійснюється за спеціальністю 124 „Системний аналіз”. Тобто, формується один рейтинговий список вступників, які виявили бажання навчатись за спеціальністю 124 „Системний аналіз”. Потім кожний вступник сам визначає за якою із трьох спеціалізацій він бажає навчатись. 

Тим самим вступник отримує такі переваги:

  1. За результатами лише одного вступного іспиту, вступник має можливість поступити на одну із трьох спеціалізацій.
  2. Бюджетне місце отримує вступник, який має більшу кількість балів, тобто бюджетне місце закріплюється за вступником. Це дає змогу розподілити бюджетні місця за спеціалізаціями автоматично на основі заяв вступників, а не у ручному режимі.
  3. Спрощується процес проведення вступного випробовування, зокрема у формі співбесіди (якщо вступник ще не визначився зі спеціалізацією за якою він хоче навчатись, то йому достатньо пройти одну співбесіду, а не три).

Детальніше про зміст та навчальні плани спеціалізацій можна прочитати на сторінці кафедри ІСМ - http://ism.lp.edu.ua/node/14

Кафедра ІСМ готує професіоналів для відомих ІТ-компаній та корпорацій

ELEKS Software, N-iX, Google, GlobalLogic, Amazon, EPAM Systems, HelloWebApps.com, Persha Studia, Nikitova LLC, Finport Technologies Inc, Datamart, LLC, Limelight Networks, Lohika systems Inc., SoftServe, CBS Local, EAE-Consult, LUKOIL-Inform, Hearst, LanguageMate, Code and Theory, Software Mind, CPP Investment Board, OpenText, Citibank, Romexsoft, Spline Software, World Link Solutions, Conscensia, Kartinka, Lviv Academic Gymnasia, WebLancer.net, "Mikro-Kod" Ltd, Harrah's Entertainment, TRK "NTK", 1C-Tellur.Modul, Skelia Ukraine, Edvantis, PrimoCollect, Remit, DataArt, HelloWebApps, IBM Canada, Toroki UA, ShadowMasters, Profit*Studio, Tekomp, Hit24, Infopulse, 9YARDS, Symphony Solutions, SoftBistro, Ericpol, Vakoms, Solano Labs Inc.

Переваги майбутньої професії в ІТ

  1. Гарантоване працевлаштування – 90% випускників працевлаштовано.
  2. Високий рівень заробітної плати – середньомісячний дохід ІТ спеціаліста 1500$.

Кар’єра та комфортні умови праці – в 25 років спеціалісти стають керівниками проектів у таких компаніях як Google, Microsoft, Samsung, IBM, HP, Dell, Amazon.

ERASMUS+


ERASMUS+ project між кафедрою ІСМ та університетом Paris 13 (Sup Galilée (the Engineering school)) прийнято!